Ціни

Металеві вироби, які вже не потрібні або в несправному стані перетворюють в лом, це буквально купа металу, яка більше не буде потрібно в своєму первісному вигляді. Його здають приватні особи, які бажають очистити свою ділянку і заробити грошей, а також підприємства, для яких різні види металу є витратним матеріалом. Наша компанія «Власний ресурс» надає найвигідніші ціни на металобрухт в Києві та Київській області. Ми скуповуємо металевий лом в невеликій кількості від 500 кг, і до великих партій будь-якого обсягу.

Як формується ціна на металолом, прайс послуг

сдать металлолом цена киев

Металолом буває з чорного та кольорового металу, він цінується по-різному. Чермет є більш поширеним, тому вартість його нижче. У той час як кольорові метали: алюміній, свинець, бронза, латунь і інші цінуються більш високо і коштують дорожче. Ми приймаємо різні види металів, чорні від 500 кг, кольорові від 10 кг.

Якщо ви накопичили достатньо металолому, привозьте його нам або замовте доставку. У нас працюють кваліфіковані співробітники, є автопарк техніки, за допомогою якої ми швидко приберемо металолом з вашої ділянки. Ми пропонуємо комплексні послуги, які полягають в різанні різних металевих конструкцій, збірці і завантаженні металу, а також його вивезення на переробку вантажним транспортом.


Клієнтам, яким цікава ціна на металолом в Києві, пропонуємо ознайомитися з нашими розцінками.

Тип За 1 тонну Мін. вага для вивозу
Чорний 6000 грн від 2‑х тонн
Оцинкування 5500 грн від 2-х тонн
Стружка 2000 грн від 1 тонни

Вартість формується в залежності від ряду факторів:

 • обсягу металу, який ви можете запропонувати;
 • якості металолому, його чистоти і однорідності;
 • чи потрібен демонтаж, послуга різання;
 • замовляє клієнт відвантаження і транспортування;
 • ціна знижується, якщо партія має низьку якість і засмічена.

Переробка металу це не тільки прибуткове, але і благородна справа. Використання переробленої сировини дозволяє скоротити кількість звалищ, очистити природу і звільнити територію. Для підприємств здача металобрухту принесе користь у вигляді вільного простору і додаткового прибутку. Ціна на металолом висока, тому вигідно здавати великими партіями.


Як здати металобрухт компанії «Власний ресурс»

цены на металлолом

 1. Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку.
 2. Ми направимо до вас майстра, який проведе оцінку лому.
 3. Спеціаліст розповість вам про вартість матеріалу в вашому випадку.
 4. Ви можете привезти металевий лом на своєму транспорті або замовити послугу транспортування в нашій компанії.
 5. Також ми надаємо послуги різання, демонтажу та погрузки металлу.
 6. Якщо вам ніколи займатися збором брухту, але потрібно очистити територію – зверніться в нашу компанію.
 7. В кінці операції після зважування сировини на точних вагах проводиться розрахунок з клієнтом за заздалегідь обумовленою ціною.

Зверніть увагу, що ціна вартості металолому може відрізнятися від габаритів і товщини виробів, зовнішнього вигляду, наявності іржі та забруднення. Тому рекомендуємо звернутися в нашу компанію для оцінки металу, перш ніж здавати його за безцінь в інші пункти прийому.