Демонтаж металоконструкцій

Наша компанія здійснює демонтаж металоконструкцій в м. Києв та Київській області. Ми надаємо послуги різання, розбирання і вивезення металевих виробів з вашої ділянки. Очистимо територію від кранів, верстатів, гаражів та інших металевих об’єктів. Наші робочі використовують професійне обладнання, тому швидко здійснюють демонтаж металоконструкцій, ціна при цьому найнижча в місті.

Ми розберемо об’єкти будь-якого розміру і складності

Демонтаж металлоконструкций

 1. Верстати та важке обладнання легко піддаються нашим майстрам, які знають правила роботи з пресами та виробничими лініями. Ми очистимо ваше підприємство від неробочого і застарілого обладнання.
 2. Гаражі й ангари, які займають багато місця і не несуть користь, можуть бути вивезені з вашої ділянки в короткі терміни. Вартість демонтажу металоконструкцій окупиться хорошою платою за лом. Ми приберемо непотрібний метал за допомогою власної техніки.
 3. Цехи та підприємства, які вже не використовуються, як правило, мають багато металевих конструкцій, бункерів, споруд та конвеєрів. Щоб швидко очистити площу потрібно спецобладнання і багато ресурсів. Наша компанія надасть фахівців, які поріжуть великі металеві об’єкти і вивезуть їх на вантажних машинах.
 4. Силові, оптичні, слабкострумові кабелі також підходять для переробки. Якщо вам ніколи займатися зніманням кабелів — ми швидко виконаємо роботу за низькою ціною.
 5. Дрібний лом, товсті листи, труби. Не завжди демонтажу піддаються негабаритні об’єкти. Навіть дрібні металоконструкції заважають облаштувати ділянку. Ми допоможемо прибрати металолом і вивезти його з вашої території за допомогою спецмашини.

На демонтаж металоконструкцій розцінки встановлюються з урахуванням складності об’єкта та обсягу споруд.

Наша компанія «Власний ресурс» надає повний комплекс послуг, який включає оцінку об’єкта, різання великих конструкцій, вивезення брухту та його переробку на нашому підприємстві. Ви позбудетеся від непотрібного металу і отримаєте прибуток.

Наші фахівці мають ліцензію на вогневе різання, а також великий досвід в проведенні демонтажних робіт.


Як замовити демонтаж металоконструкцій

заказать демонтаж металлоконструкций

 1. Зателефонуйте за номером телефону або подайте заявку на сайті.
 2. У попередньо обумовлений час до вас приїде фахівець для огляду та оцінки обсягу робіт.
 3. Майстер визначить технологію різання, спосіб збирання і вивезення, а також підрахує скільки коштує демонтаж металоконструкцій.
 4. Клієнт отримає повний опис послуги та підрахунок ціни на металолом, який буде вивезений з вашої ділянки.
 5. Підприємствам і постійним клієнтам буде запропонований договір, який вигідний для довгострокового співробітництва.
 6. Зазначений обсяг послуг виконується з дотриманням термінів, зазначених у договорі.
 7. Проводиться зважування металобрухту і оплата за обумовленими розцінками.