Прийом алюмінію

Алюміній кольоровий метал, який високо цінується на пунктах прийому. Він має широке застосування в легкій і важкій промисловості. Наша компанія «Власний ресурс» здійснює прийом алюмінію в Києві та Київській області за найкращими цінами. Вартість алюмінієвої сировини залежить від хімічного складу і чистоти металу. Алюмінієвий мікс з домішками коштує дешевше, ніж якісний електротехнічний, який у нас приймають за високими цінами.

Які види брухту алюмінію приймаються для переробки

виды лома алюминия

 1. Електротехнічний лом – один з найбільш дорогих видів алюмінієвої сировини, який міститься в проводах, кабелях, трансформаторах. Скупка здійснюється без ізоляції з мінімальним відсотком засмічення.
 2. Стружка в вигляді дрібних частинок сипких або спіралеподібних з допустимим засміттям до 10%.
 3. Радіатори, що складаються з секційних або цільних блоків. Алюмінієві радіатори широко використовуються через легкість і хорошею віддачею тепла.
 4. Кабелі з алюмінієвими жилами, які містять до 99% кольорового металу. Припустимо мінімальний вміст магнію, титану та марганцю.
 5. Алюмінієва тара може мати подрібнений, цілий або брикетований вид. Ми здійснюємо прийом алюмінію, ціна якого залежить від чистоти сировини.
 6. Посуд і столові прибори широко використовуються в побуті. Ми приймаємо і такий вид металолому.
 7. Диски на автомобілях також відносяться до алюмінієвого лому.
 8. Вторинна сировина у вигляді алюмінієвого міксу, сюди входять запчастини, що вийшли з ладу, деталі з браком, відходи виробництва. Рекомендована кількість засмічення не більше 5%.
 9. Дюралюміній – сплав з міддю, магнієм і марганцем, який використовується в каркасі літаків, вагонах та інших видах виробництва.

Прийом алюмінію у нас ведеться на території нашого підприємства, в тому випадку, якщо ви доставляєте металолом власним транспортом. Для клієнтів, які бажають заощадити власний час або не мають вантажного автомобіля, пропонуємо послуги вивезення кольорових металів з відвантаженням і різкою. Всі роботи виконують кваліфіковані та досвідчені співробітники. Ми очистимо вашу ділянку від металолому недорого, а ви отримаєте прибуток від здачі непотрібного сміття.


Тип Вага Ціна
Алюміній мікс від 100 кг від 18 грн.
Електротехнічний від 100 кг від 28 грн.
Стружка від 100 кг від 9 грн.
Радіатори від 100 кг від 13 грн.
Алюмінієва баночка від 100 кг від 14 грн.
Алюмінієвий профіль від 100 кг від 22 грн.

Прийом алюмінію в Києві за найкращими цінами

Прием алюминия в Киеве

Ціна прийому алюмінію встановлюється оцінювачем з урахуванням наступних критеріїв:

 • чистоти металу і процентного вмісту засмічення;
 • хімічного складу алюмінію;
 • габаритів конструкцій з алюмінію;
 • ваги партії металолому;
 • чи потрібно сортування алюмінієвої сировини або він однотипний;
 • необхідності різання, відвантаження і вивезення нашими силами.

Якщо у вас накопичилося багато металолому – зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Наша компанія «Власний ресурс» направить до вас фахівця, який оцінить якість, обсяг і вартість металу. При необхідності в обумовлений час до вас приїде машина, яка забере металолом з вашої території. Розрахунок проводиться після зважування на високоточних вагах.

Ми приймаємо алюміній, а також інші види кольорового і чорного металу за вигідною ціною.