Прийом арматури

Наша компанія здійснює прийом арматури в Києві на найвигідніших умовах! Ми є одним з лідерів у своїй ніші ринку чорних і кольорових металів вже довгий час, і продовжуємо успішно розвиватися. Завдяки величезному досвіду діяльності ми знаємо, як побудувати довгострокові і взаємовигідні відносини з клієнтом, нам також є, що запропонувати. Якщо ви хочете позбутися від покладів непотрібного металу і звільнити місце в гаражі або на іншій території – неодмінно звертайтеся в нашу компанію! Кращі ціни, кваліфікований персонал залишать приємне враження від співпраці.


Переваги роботи з нами

прием арматуры киев

Незважаючи на те що прийом брухту арматури здійснюють десяткам компаній в Києві і області, ми успішно конкуруємо з ними завдяки грамотним умовам співпраці. Своїм замовникам гарантуємо:

  • оперативну обробку заявки. Незабаром після того, як ви замовили вивезення металобрухту, з вами зв’яжеться менеджер для узгодження часу прибуття працівників на місце;
  • чесні і конкурентоспроможні ціни на лом і будь-який метал, адже цей фактор – вирішальний при виборі фірми для багатьох клієнтів;
  • команду професіоналів з великим досвідом роботи;
  • при необхідності виконаємо демонтаж конструкцій: гаражів, цехів, ангарів, верстатів і т.д .;
  • беремося за замовлення різних обсягів;
  • відповідальний підхід до роботи і акуратність під час її виконання;
  • грамотне оформлення документації, наша діяльність офіційна.

Переконайтеся, що співпрацювати з нами вигідно і безпечно! Якщо залишилися сумніви або цікавлять деталі роботи – телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті! Ще один варіант зв’язку – онлайн-заявка, ми зв’яжемося з вами самі найближчим часом!


Як здійснюється прийом арматури

прием лома арматуры

Вам не потрібно думати над питанням завантаження і доставки вантажу, особливо великогабаритного до нас на базу. У нас є необхідний транспорт: крани, вантажівки, платформи для того щоб самостійно вивезти весь брухт за вказаною в заявці адресою.

Завантаження, вивантаження здійснюється нашим персоналом. Все, що потрібно від вас – оформити замовлення на вивезення металу і чекати нашу бригаду за вказаною адресою в обумовлений час!

Наша діяльність орієнтована на зручність клієнтів, тому, уклавши угоду з нами, не варто хвилюватися про те, як все пройде! Робота завжди злагоджена і виконується в максимально короткий термін. Завдяки багажу досвіду і всьому необхідному обладнанню, наші співробітники знають, як демонтувати конструкції будь-якої складності швидко та без зайвої суєти. При оформленні заявки просто вкажіть, які роботи планується виконувати, і персонал прибуде з усією необхідною технікою.


Вартість наших послуг

Тип Вага Ціна
Арматура від 1 тонни від 7000 грн.

Як вже було сказано, ми гарантуємо високі ціни на прийом арматури та іншого лома. Ретельний моніторинг ринку і порівняння завжди дає нам можливість підтримувати актуальну цінову політику і бути на крок попереду від конкурентів.

Якщо ви хочете розрахувати приблизну вартість металу, що зберігається, уточнюйте актуальний курс у менеджерів. Прозорість ціноутворення гарантуємо, телефонуйте!