Прийом металевої стружки

Якщо у вас є виробництво або ваша фірма займається обробкою металобрухту, ви напевно зіткнулися з проблемою скупчення металевої стружки. Її обсяг зростає, і вона починає заважати робочому процесу. Ми пропонуємо позбутися непотрібного сміття і при цьому заробити. Ми здійснюємо прийом металевої стружки чорних і кольорових металів на найвигідніших умовах в Києві і області. Щоб подати заявку, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті компанії.


Чому працювати з нами вигідно

Ми не побоїмося назвати себе одним з лідерів на ринку прийому чорних і кольорових металів, адже витримуємо конкуренцію і успішно розвиваємося вже тривалий час. За цей період за нами закріплена репутація надійного та вигідного партнера, з яким можна встановлювати довгострокові ділові відносини. Наші основні переваги:

  • здійснюється прийом металевої стружки, ціна якого конкурентоспроможна і приємно здивує самих перебірливих замовників;
  • швидка обробка вхідних заявок і виїзд за вказаною адресою фахівців в максимально короткий термін. Незабаром після замовлення послуг з вами зв’яжеться менеджер для уточнення часу та місця, куди необхідно надіслати бригаду працівників;
  • кращі ціни і зрозуміле ціноутворення;
  • грамотне оформлення супутньої документації та злагоджена робота на всіх етапах угоди;
  • відповідальний підхід до роботи;
  • акуратність;
  • виконання замовлень будь-якого обсягу, при необхідності можемо виконати демонтаж гаражів, цехів, ангарів, верстатів і т.д.

Якщо всі сумніви щодо нашої діяльності розвіяні, саме час оформляти заявку на виїзд фахівців! Ми проведемо всі роботи з завантаження і вивантаження металу на нашій базі самостійно, вам не варто хвилюватися!

Якщо крім металевої стружки ви бажаєте позбутися великогабаритного металобрухту – ми можемо допомогти вам і в цьому питанні! У нашому розпорядженні є все необхідне обладнання для демонтажу конструкцій різної складності. Є крани-маніпулятори, спецкузови для великовагового вантажу, для габаритів поменше передбачені платформи. Все, що вам потрібно, вказати оператору обсяг робіт, який планується виконати нашій команді на зазначеному об’єкті. Фахівці прибудуть на місце з повним набором устаткування і необхідними одиницями транспорту, щоб швидко і якісно виконати замовлення.


Вартість послуг нашої компанії

Тип Вага Ціна
Стружка від 1 тонни від 2000 грн.

Один із критеріїв, за якими потенційний клієнт обирає організацію для здачі металобрухту – ціна за кілограм металу. Ми розуміємо це, і готові запропонувати максимально вигідні умови для співпраці.

Ми регулярно моніторимо ринок чорного і кольорового металу, і в курсі всіх коливань цін. У зв’язку з цим вартість брухту у нас завжди конкурентоспроможна і радує клієнтів. Будьте впевнені, що, звернувшись до нас, ви залишитеся у виграші і неодмінно будете задоволені результатом спільної співпраці. Телефонуйте!