Прийом нержавійки

Наша компанія – один з лідерів на ринку чорного і кольорового металів, довгий час успішно розвивається в своєму регіоні. Ми готові запропонувати взаємовигідні умови співпраці своїм клієнтам, адже розраховуємо на довгострокову побудову відносин! У нашій команді тільки висококласні фахівці, все необхідне обладнання і транспорт для надання послуг на належному рівні. Ціна прийому нержавійки вас неодмінно порадує! З нами позбутися непотрібного мотлоху і заробити можна швидко і без зайвого клопоту!


Чому варто звернутися саме до нашої фірми

прием нержавейки киев цена

Ми готові налагодити тісну співпрацю з клієнтом на лояльних умовах. Прийом металобрухту, нержавійки буде виконаний за конкурентною вартостю, чим може похвалитися далеко не кожна компанія. Крім того, ми гарантуємо:

  • високу швидкість обробки заявки на прийом брухту нержавіючої сталі та інших металів. Якщо ви хочете звільнити територію від непотрібного сміття в короткі терміни – звертайтеся! Наші фахівці прибудуть в обумовлений час за вказаною в замовленні адресою з усією необхідною технікою;
  • прозоре ціноутворення і зрозумілий розрахунок вартості послуг;
  • завантаження і вивантаження брухту здійснюються також нашою компанією, замовнику не варто переживати про те, де взяти транспорт, щоб вивезти все непотрібне з території;
  • прийом нержавійки в Києві за ціною, що вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій інших організацій, також ми працюємо і по області;
  • чесну оцінку брухту і грамотне оформлення всієї необхідної документації;
  • офіційну діяльність компанії.

Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, чи варто звертатися до нас – телефонуйте! Наші менеджери розвіють сумніви, відповівши на всі питання, що цікавлять!


Вивіз великогабаритного вантажу

Вывоз крупногабаритного груза

Ми здійснюємо прийом металобрухту, нержавійки будь-яких обсягів за вигідною ціною. Якщо ви накопичили велику кількість нержавіючої сталі і замислюєтеся над питанням транспортування – ми вирішимо цю проблему!

До одного з достоїнств компанії можна віднести величезний автопарк і необхідне обладнання для можливого демонтажу металоконструкцій. У нашому розпорядженні спецтранспорт, крани-маніпулятори, спецкузови для великих об’єктів. Для невеликих обсягів зазвичай використовуються платформи. При оформленні заявки вкажіть можливу кількість металу, який планується вивозити, і ми надішлемо необхідний транспорт.


Вартість послуг

Вид нержавійки Ціна
8% Ni від 20 до 23 грн.
10% Ni  від 25 до 28 грн.

Ціна прийому нержавійки влаштує самого вимогливого клієнта. Ми розуміємо, що замовник звертає увагу на вартість металу, коли планує здати його. У зв’язку з цим пропонуємо найвищі ціни на нержавіючу сталь. Якщо ви хочете прикинути вартість металу, від якого хочете позбутися, уточніть актуальні ціни у наших співробітників. Варто пам’ятати, що підсумкова сума може відрізнятися від зразкових розрахунків. У будь-якому випадку робота з нами буде для вас вигідною і залишить тільки приємні враження!