Прийом жерсті

Наша компанія пропонує найвигідніші умови прийому жерсті, ціна приємно здивує найвибагливішого клієнта. Ми працюємо на ринку кольорового і чорного металу тривалий час, тому здатні забезпечити клієнтам професійний підхід і оперативне обслуговування.

Співпраця з нами – запорука таких переваг:

  • обробка заявки на прийом жерсті в короткі терміни;
  • покупка за високою ціною, чесне ціноутворення;
  • професійний і відповідальний підхід до справи на всіх етапах;
  • грамотна оцінка сировини і коректне оформлення супровідної документації;
  • при необхідності виконаємо демонтаж;
  • погрузка і транспортування здійснюються безпосередньо з вказаної в заявці адреси;
  • легальність співпраці і наявність гарантій нашої діяльності.

Телефонуйте або залишайте заявку онлайн! Наші фахівці неодмінно зв’яжуться з вами незабаром після надходження замовлення для уточнення всіх нюансів.


Чому саме наша компанія

прием жести цена

Пропозиції по прийому жерсті та інших металів можна зустріти на кожному кроці. Однак, перш за все, хочеться вибрати для співпраці надійну фірму з хорошою репутацією. Важливий фактор при виборі місця для здачі металу – ціна прийому, завжди хочеться відшукати найбільш вигідний варіант.

Ми існуємо в сфері прийому і демонтажу металоконструкцій тривалий час і тому знаємо, що запропонувати клієнтам. Вартість прийому жерсті та інших металів у нас найвигідніша і значно вище, ніж у конкурентів.

До того ж, замовнику не потрібно думати про те, як привезти металобрухт до нас на базу. У нашому автопарку є вся необхідна техніка для завантаження і перевезення різного об’єму металоконструкцій. Важкий і габаритний вантаж – не проблема, ми вивеземо його швидко і акуратно. Діяльність не обмежується містом, ми працюємо також по області, і незабаром після оформлення заявки наші фахівці прибудуть за вказаною вами адресою.


Тип Ціна Вага
Жерсть 5000 від 1 тонни

Демонтаж жерстяних конструкцій

Завдяки багатогранному досвіду та довгої практичної діяльності співробітники компанії впораються з демонтажем конструкцій будь-якої складності за місцем виїзду. У нашому арсеналі є спецтранспорт, крани-маніпулятори, спецкузови і платформи для завантаження металобрухту. Ми самостійно здійснюємо перевезення демонтованих конструкцій на базу.


Вартість послуг

сдать жесть

Ми пропонуємо конкурентні ціни своїм клієнтам, тому співпрацювати з нами вигідно. Ми оцінимо метал вигідно, навіть найвибагливіший клієнт залишиться задоволений.

Якщо ви хочете дізнатися приблизну вартість конструкції, яку плануєте здати, зверніться до наших співробітників для уточнення вартості жерсті. Ви зможете підрахувати приблизну суму, яку отримаєте. Важливо пам’ятати, що кінцева ціна може відрізнятися як в меншу, так і в більшу сторону.

Телефонуйте і з’ясовуйте у наших менеджерів всі деталі співпраці, що цікавлять! Будьте впевнені, що ви залишитеся задоволені якістю обслуговування і кінцевим результатом роботи. Ми цінуємо кожного клієнта, тому пропонуємо лояльні умови співпраці. Звертайтеся!