Здати чавун

Чавун – затребуваний матеріал, застосовуваний в різних галузях промислового і побутового господарства. З даного матеріалу виготовляють каналізаційні труби, каміни, печі, ванни, радіатори опалення. Згодом вироби підлягають зносу, тому їх можна утилізувати за допомогою здачі в пункти прийому металобрухту. Наша компанія формує вигідну вартість за кг сировини, ми самі сортуємо, відбираємо, демонтуємо і вивозимо з об’єкта обсяг матеріалу, що накопичився. Щоб здати чавун за ціною, максимально вигідною для замовника, звертайтеся за консультацією до наших менеджерів.


Класифікація чавунних виробів

Лом чугуна

Лом чавуну – це вторинна сировина чорних металів з високим вмістом вуглецю. Переробка дає можливість використовувати матеріал для виробництва нових виробів. Якість сплаву класифікується згідно з визначеними показниками:

  • хімічний склад (категорія А – вуглецевий, В – легований);
  • наявність домішок, іржі;
  • кількість хімічних добавок – легування (ділиться на 67 груп).

Практично кожна конструкція містить позначення типу і складу виробу. Це допомагає при експертній оцінці. Наші співробітники виїжджають на об’єкт для огляду ванн, батарей, верстатів та іншого промислового обладнання, щоб точно зорієнтувати на предмет того, скільки коштує здати чавун в кожному конкретному випадку.


Ціна Вага
5000 1 тонна

Що впливає на ціну брухту

сдать чугун на металлолом цена

Вартість послуг в різних компаніях може варіюватися. Якщо партія велика, то загальна вигода вийде більше. Також варто звернути увагу на додаткові послуги. Надається можливість самовивозу, спецтехніка для завантаження великого обсягу, виконуються демонтажні роботи, проводиться укладання договору. Наша організація має солідний досвід роботи на ринку, в штаті працюють профільні фахівці, які вміють визначати якість запропонованих позицій.

Якщо необхідно здати чавун, ціна за кг буде залежати від:

  • категорії чавунного брухту;
  • наявності дефектів;
  • сортності;
  • вигляду виробу (цілий шматок або вивозити потрібно по частинах).

Металоконструкція повинна відповідати мінімальним вимогам, зокрема не мати іржавих ділянок. Ми прагнемо запропонувати замовникам оптимальні розцінки, приймаємо запчастини, обладнання, труби, відповідні нормативним критеріям. При необхідності можливий демонтаж, розпил особливо важких конструкцій з наступним зважуванням.


Переваги роботи з нами

Металовироби приймаємо великими і маленькими партіями, працюємо з приватними особами, підприємствами, виробництвами, будівельними майданчиками, промисловими холдингами. Використання спеціальних інструментів дає можливість обробляти матеріали без зайвих витрат часу. Щоб вигідно здати чавун на металобрухт, ціна за який розраховується по факту, достатньо залишити заявку в нашій компанії. Менеджер зв’яжеться найближчим часом для уточнення супутніх деталей. Забезпечуємо професійний підхід, грамотну оцінку обсягу, легальне співробітництво з гарантією якості.