Здати кабель

У пунктах прийому нашої компанії «Власний ресурс» можна здати кабель на лом в Києві та Київській області. Ми приймаємо на металолом різні види кабельної продукції в ізоляції і без неї. Кабель, крім ізоляції, складається з кольорового металу, який в чистому вигляді скуповується дорого. У нас представлені найбільш вигідні розцінки на прийом кабелів та інші види металолому. Нам можна здати різні обсяги кольорового і чорного металолому. Деякі з них більш вигідні, наприклад, як мідні кабелі, інші мають меншу вартість.

Здати кабель на лом в Києві вигідно

Сдать кабель на лом

Ціна кабелю залежить від ряду факторів:

  • товщина жили та її вид;
  • зовнішній вигляд кабелю;
  • є ізоляція чи ні;
  • відсоток співвідношення металу;
  • чи потрібно демонтаж, розбирання і вивіз з об’єкту.

Кольоровий металолом у вигляді вторсировини є затребуваним на різних промислових підприємствах. Його можна отримати з акумуляторів, радіаторів, посуду, автомобільних дисків або здати кабель, який також складається з кольорового металу. На складах багатьох організацій найчастіше є непотрібні дроти, які можна здати на металолом.


Тип Мінімальна вага
Актуальні ціни на кабельну продукцію, уточнюйте по телефону вказаному на сайті від 200 кг

Ми приймаємо такі види кабелю

Цена кабеля

  1. Провода, що мають мідні жили. Вони часто використовуються в електриці, оскільки не горять, стійкі до корозії, не ламаються і не скручуються.
  2. Кабеля зі свинцевою оболонкою мають підвищену водонепроникність і еластичність. Вони захищені від вологи, витримують великий тиск і удари. Свинцева ізоляція використовується при монтажі проводки під землею і уздовж стін.
  3. Алюмінієві кабелі доступні і широко поширені. Вони використовуються в електротехніці, різному устаткуванні.
  4. Монтажні кабелі застосовуються для створення різних комунікацій.
  5. Коаксіальний кабель передає сигнал в комп’ютерних та інших видах мереж.

Провода, що складаються з міді, алюмінію або свинцю мають високу ціну і приймаються в нашому пункті прийому металолому. Ви можете привезти наявну партію кабелю особисто або замовити вивезення проводів, металоконструкцій і іншого лому з вашої ділянки. Ми надаємо професійні послуги демонтажу та різання конструкцій, допоможемо очистити вашу територію швидко і якісно. Як бонус – ви отримаєте прибуток за здачу кабелю та іншого металевого лому.

Переробка кабелів відбувається за особливою, досить складною технологією, але цей вид кольорового металолому приймається за ціною відповідного кольорового металу. Це найпоширеніший вид витратного матеріалу, який накопичується на великих підприємствах і в приватних будинках, наприклад, після капітального ремонту. Якщо у вас накопичився великий обсяг кабелю – зверніться в нашу організацію.

Телефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, і ми відправимо до вас фахівця, який оцінить обсяг і якість металолому. Ми заберемо кабель і інший вид металолому з вашої ділянки на нашому транспорті, а також надамо послуги вантажників. Зробіть свій внесок в економію природних ресурсів та відправте непотрібні металеві вироби на переробку.